Animal Planet izle

Hayvanlar dünyası olan adından da anlayacağınız üzere hayvanlar ve vahşi doğa hakkında Türkçe belgesel tadında yayın yapan Animal Planet HD kalitede izleyebileceğiniz belgesel kanalıdır.

Dünyanın en çok takip ettiği belgesel firmalarından olan Discovery Communications tarafından 1996 yılında kurulmuştur. İnsanlara etkileyici hikâyesi ile belgesel anlatarak bilgiler veren Animal Planet HD, vahşi doğada merak edilen yırtıcı, et obur ve ot obur gibi hayvanların günlük yaşantılarını, avcılıklarını ve hayatta kalmalarını detaylıca anlatmaktadır. Vahşi doğanın içerisinde yaşayan deneyimli ekibi ile Animal Planet HD kanalında 7 gün 24 saat yayın yapmaktadır.

Animal Planet HD İzle

2000 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlayan Animal Planet HD belgesel, binlerce çeşitli hayvanların yaşamlarını ve nasıl hayatta kaldıklarını en güzel bir şekilde anlatmaktadır. Hayvanların karakteristik özelliklerini dahi deneyimleyen Animal Planet HD kanalın profesyonel ekibi, hayvanlar dünyası hakkında bütün bilgileri bizlere sunmaktadır. Geniş kapsamlı ve nitelikli yayın akışı sunan Animal Planet izle, yayın programı 7 gün 24 saat dolu olmakla birlikte insanlara hayvanlar ve vahşi doğa hakkında detaylı öğretici bilgiler vermektedir.

Animal Planet HD Nerede İzlenir?

Hayvanlar ve vahşi yaşamları hakkında belgesel izlemek isteyenlerin kanalı olan Animal Planet HD, dünyanın yüzlerce ülkesinde onlarca farklı dillerde izlenebilmektedir. Türkiye’de Animal Planet Türkçe kanalını izlemek için Kablo TV, D Smart, Tivibu ve Digitürk gibi platformlarından takip edebilirsiniz. Dilerseniz de resmi internet sitesi üzerinden yayın akışı ile beraber canlı yayınları izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..