ATV izle

ATV izle, HD yayın akışı ATV canlı haber yayınlarını, müge anlı, yerli dizileri ve yabancı sinema filmlerini HD kalitede donmadan izleyebileceğiniz televizyon kanalıdır.

1993 tarihinde Medya Holding bünyesinde kurulan ATV kanalı, tam adı olarak Aktüel Televizyon olarak bilinmektedir. Yıllar geçtikçe birçok holding ve medya grubu tarafından satın alınan ATV kanalı en son Turkuaz Medya Grubu tarafından alınmış ve HD yayın kalitesi ile beraber ATV HD canlı izle adı değişmiştir. Türkiye’de ulusal televizyon kanalı olarak yayın yapan ATV HD, dünyada birçok ülkelerde de yayın yapma hakkına sahiptir. ATV HD kanalının merkezi İstanbul şehrinde bulunan Beşiktaş’ta yer almaktadır.

ATV HD İzle

Geniş yayın programı ile 7 gün 24 saat yayın yapan ATV haber izleme kanalı, yerli ve yabancı filmler, güncel haberler, magazin, eğlence ve yarışma programları gibi birçok kategoride yayın yapmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen ATV HD, Türkiye Kupası müsabakalarını dahi sunan ve yayın haklarını elinde tutan ulusal kanaldır. Eskiye nazaran daha yüksek görüntü kalitesi sunan ATV HD, izleyicilerine deneyimli ekibi ile sorunsuz yayın hizmeti vermektedir.

ATV HD Nerede İzlenir?

Şifresiz yayın yapan ATV dizileri izle kanalı, istediğiniz uydulardan frekanslarını ayarlamanız durumunda izlemeniz mümkün. Televizyonlardan Kablo TV, Digitürk, Tivibu, TURKSAT 4A, Turkcell TV+ ve D Smart gibi birçok yerden ücretsiz 7 gün 24 saat izlenebilmektedir. Bunun yanı sıra ATV HD kanalını resmi internet sitesinden de yayın akış programlarını görebilirsiniz. Ayrıca canlı yayın sekmesinden ATV HD televizyon kanalını dahi izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..