Bein Sports Haber izle

Bein Medya Grup tarafından kurulan şifresiz Bein Sports Haber kanalı, adından da anlayacağınız üzere spor haberlerini sunan televizyon kanalıdır. İlk başlarda şifreli yayın yapan Bein Sports Haber, 2017 yılında şifresiz olarak yayın hayatına geçmiş ve günümüze kadar devam etmektedir.

Güncel dünya spor haberlerini sunan Bein Sports Haber, genel olarak futbol ağırlıklı olmak üzere onlarca spor dallarında yayın yapmaktadır. Avrupa maçlarını dahi yayınlayan Bein Sports Haber kanalı, spor müsabakalarının özetlerini de sunmaktadır.

Bein Sports Haber İzle

Spor sevenlerin kanalı olan Bein Sports Haber canlı izle, spor hakkında bütün haberleri, bilgileri, güncel transferleri ve dedikodularını izleyebilir, takımların güncel durumlarını takip edebilirsiniz. Özel canlı yayın programlarının yanı sıra futbolda Türkiye dâhil Avrupa liglerinin de özetlerini sunan Bein Sports Haber kanalı, Avrupa maçlarını da yayınlamaktadır. Bein Sports Haber, kaliteli yayın kalitesinin yanı sıra tecrübeli teknik ekibi ile 7 gün 24 saat yayın akışı dolu bir şekilde hizmet vermektedir.

Bein Sports Haber Nerede İzlenir?

Bein Medya Gruba ait bütün kanalları takip etmek için Bein aboneliğinizin olması gerekiyor. Kullanıcı adı ve şifreyi resmi sitesinden alabilir ve giriş yapabilirsiniz. Daha sonra ister internetten, isterseniz de TURKSAT 4A Bein Sports Haber frekansından yayınları takip edebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda şifresiz yayına geçmesi sayesinde Bein Medya Grubun uydusuna gerek kalmadan yerel uydulardan da frekansları ayarladığınız zaman izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..