Beyaz TV izle

2010 tarihinde kurulan Beyaz TV HD, Osman Gökçek tarafından Ankara’da kurulmuştur. Ulusal televizyon kanalı olan Beyaz TV HD, birçok kategoride yayın yapmaktadır. Eğlence, sanat, sağlık, müzik, siyaset, din, otomobil, canlı yayın programları, açık oturum, yemek, yerli ve yabancı filmler gibi onlarca kategoride yayın hizmeti vermektedir.

Beyaz TV izle, 2014 yılında HD yayın kalitesi ile izleyicilerine yüksek çözünürlüklü yayın kalitesi sunmaktadır. Beyaz TV HD kanalı, izleyicilerine 7 gün 24 saat yayın hizmeti sunarken, sevilen programlarını internet üzerinden özetlerini dahi yayınlamaktadır.

Beyaz TV HD İzle

Kaliteli ve geniş kapsamlı televizyon kanalı olan Beyaz TV canlı izle HD, yayın akışı ve programı tamamen dolu olmakla birlikte 7 gün 24 saat kesintisiz yayın sunmaktadır. Onlarca kategoride yayın hizmeti sunmakla birlikte eski adı Ses TV olarak bilinmektedir. Şimdi ise Beyaz TV HD adı ile aktüel ve yaşam, müzik, yemek, çocuk, sinema, tartışma programları, spor, dini, belgesel, gezi, otomobil, canlı yayın programları ve daha onlarca yayın programı sunmaktadır. Zengin yayın akışı ile izleyicilerine kaliteli yayın hizmeti vermeye devam etmektedir.

Beyaz TV HD Nerede İzlenir?

7’den 70’e herkesin izleyebileceği ulusal kanal olan Beyaz TV HD yayın, şifresiz ve ücretsiz bir şekilde yayın hizmeti vermektedir. Resmi internet sitesinden Beyaz TV HD kanalını mobil cihazlar ve bilgisayarlardan izleyebilir, TURKSAT 4A, D Smart, Tivibu ve Kablo TV gibi uydu platformlarından ise televizyonlarınızdan takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Lig Radyo Dinle, Yerli..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Radyo 2000 Dinle, arabesk..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..