DMAX izle

DMAX izle, yayın akışı Türkiye’de yayın hayatına 2018 yılında başlayan DMAX HD, Discovery Communications bünyesi altında kurulmuş bir televizyon kanalıdır.

Erkekler için kurulan DMAX HD kanalı eğlenceden yaşam tarzına, avcılıktan aşçılığa kadar birçok yayın programı bulunmaktadır. Şifresiz kanal olması izleyicileri sevindirirken, DMAX canlı izle kanalı Türkiye dâhil daha birçok ülkede yayın hizmeti vermektedir. Yüksek görüntü kalitesi ile izleyicilere HD yayın kalitesi sunan DMAX HD, DMAX ile aynı kanal olup ortak zamanlı yayın yapmaktadır.

DMAX HD İzle

Özel programları ile erkeklerin ilgisini ve merakını çeken DMAX HD yayın akışı kanalı, ünlü isimlerin sunduğu yaşam tarzı programları ile doğada nasıl hayatta kalınır, nasıl avcılık yapılır, avcılık sonrası nasıl yemek pişirilir gibi birçok sorulara ve merak edilenlere cevap vermektedir. Genel amacı erkeklerin yapabileceği ve öğrenmesi gerektiği doğa ve yaşam hakkında her şeyi öğreten DMAX HD belgesel izle, belgesel tadında doğada hayatta kalmayı öğretiyor. Adrenalin dolu doğada hayatta kalmayı öğreten programlarda ünlü isim Ed Stafford ile Bear Grylls de özel program sunmaktadır.

DMAX HD Nerede İzlenir?

Şifresiz yayın yapmakta olan DMAX HD izle kanalını isterseniz uydudan, isterseniz de internet üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Resmi internet sayfasından ücretsiz takip edebileceğiniz gibi TURKSAT 4A, Digitürk, Tivibu, D Smart, Turkcell TV+, Kablo TV ve daha birçok yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz. DMAX HD kanalını ayrıca mobil cihazlarınızdan çeşitli TV uygulamaları üzerinden de izleme fırsatınız bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..