FB TV izle

FB TV izle, HD canlı yayınları kesintisiz sunan resmi kanalda 7 gün 24 saat futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve Fenerbahçe’nin tüm branşları hakkında detaylı bilgi veren spor kanalıdır.

Fenerbahçe Spor Kulübüne ait olup kulüp tarafından kurulan FB TV HD, Türkiye’de faaliyet gösteren ilk spor kulübü televizyon kanalıdır. 2003 yılında kurulan FB TV HD kanalı, Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak kurulmuş, HD yayın kalitesi sayesinde yüksek çözünürlükte yayın hizmeti vermektedir.

Fenerbahçe kulübünün resmi kanalı olmakla birlikte FB radyo ile ortak zamanda yayın yapmaktadır. Taraftarlarına özel olarak 7 gün 24 saat yayın yapan FB TV HD, Fenerbahçe Spor Kulübünün bütün branşları hakkında detaylı bilgi vermektedir.

FB TV HD İzle

Adından da anlayacağınız üzere Fenerbahçe takımı ile ilgili yayın yapan FB TV izle HD, yalnızca futbol değil, voleybol, basketbol, yüzme, su topu, hentbol, kayık ve daha birçok spor dallarında yayın hizmeti vermektedir. İstanbul merkezli olan FB TV canlı izle kanalı, taraftarlarına özel olarak takımın güncel durumları, antrenman sahaları ve programları, antrenman görüntüleri ve oyuncular ile söyleşi, canlı yayın programları, takım hakkında yorum ve eleştiride bulunan önemli isimler ve daha birçok programlarda yayın hizmeti sunmaktadır. FB TV HD kanalında ayrıca Fenerbahçe takımına ait özet görüntüler, geçmişten günümüze gelen en güzel goller ve efsane oyuncular da yayınlanmaktadır.

FB TV HD Nerede İzlenir?

FB TV kesintisiz izle kanalını izlemek için isterseniz interneti aracılığıyla mobil cihazlar ya da bilgisayarı kullanarak izleyebilirsiniz. İsterseniz de Digitürk, TURKSAT 4A, Tivibu ve daha birçok yayınlardan takip edebilirisiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..