Fox TV izle

Fox TV izle, canlı yayın akışı güncel haber, haber bülteniz, yerli diziler, yerli ve yabancı sinema canlı yayınları sunan HD izleyebileceğiniz kanaldır.

İlk başlarda TGRT olarak yayın hayatına başlayan Fox TV HD kanalı, 1993 tarihinde kurulmuş ve adını 2007 tarihinde Fox TV HD olarak değiştirmiştir. News Corporation tarafından kurulan Fox TV HD kanalı, birkaç devir yaşadıktan sonra en son The Walt Disney firması tarafına satılmıştır. Kanalın yayın akışı dolu olmakla beraber talk show, güncel haberler sunan ana haber bültenleri, yerli diziler, yerli ve yabancı sinemalar, canlı yayın programları ve daha birçok yayın akışı Fox TV HD izle kanalında mevcuttur.

Fox TV HD İzle

Diğer televizyon kanallarına göre yeni kurulmuş olan Fox TV HD kanalı, Türkiye’de yabancı şirkete ait olan televizyon kanalları arasında ilkidir. Bunun yanı sıra sunduğu yayın akış programları sayesinde kısa sürede Türkiye’de en çok izlenenler arasına girmeyi başaran Fox TV HD, özellikle Tolga Çevik’e ait olan Tolgshow adlı program sayesinde reyting rekorları kırmaktadır. Bu yayın programının yanı sıra 4N1K adlı genç dizisi ve daha birçok yerli ve yabancı filmleri Fox TV HD kanalında görebilirsiniz.

Fox TV HD Nerede İzlenir?

Milyonlarca kişi tarafından izlenen Fox TV canlı izle kanalı, izleyicilerine özel olarak hem internetten hem de uydudan yayın yapmaktadır. TURKSAT 4A, Tivibu ve daha birçok platformlardan izleyebileceğiniz Fox TV HD, HD yayın kalitesi ile yüksek çözünürlük sağlamakta ve 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..