GS TV izle

GS TV izle, Galataray futbol takımının resmi kanalında maç yorumları, HD maç özetleri, takım haberleri ve Galataray ile ilgili tüm detayları sunan şifresiz canlı spor kanalıdır.

Adından da anlayacağınız üzere GS TV kanalı, Galatasaray Spor Kulübüne ait resmi spor televizyon kanalıdır. GS TV kanalı 2006 yılında özellikle Galatasaray taraftarları için kurulmuştur. Galatasaray hakkında her şeyi bulabileceğiniz GS TV kanalı, GS Radyo ile ortak zamanda yayın sunmaktadır.

Galatasaray Spor Kulübü hakkında detaylı bilgiler veren GS TV, güncel takım durumu, transferler, oyuncu röportajları, antrenmanlar hakkında detaylı bilgiler ve canlı yayın programları yer almaktadır. Galatasaray Süper Lig’de mücadele ederken canlı yayında spiker görevi gören sunucuların yanı sıra maç özetlerini de GS TV şifresiz kanalında bulabilirsiniz.

GS TV İzle

İstanbul merkezli olan GS TV, Florya tesislerinden yayınlar yaparak 7 gün 24 saat boyunca sadece Galatasaray hakkında yayın sunmaktadır. 2011 yılına kadar şifreli yayın yapan GS TV HD izle, taraftarları için 2011 yılında şifresiz yayın yapma kararı almıştır. Galatasaray Spor Kulübüne ait bütün spor branşları hakkında haber ve görüntü yayını yapan GS TV, oyuncular ile her defasında röportaj yapmaktadır. Antrenman sahalarını ve antrenmanları da göstererek taraftarlarına Galatasaray’ın nasıl çalıştığını da yayınlamaktadır. Bununla birlikte efsane oyuncular, haftanın golü, maç özetleri, en güzel ve nostalji goller gibi yayınları da bulabilirsiniz.

GS TV Nerede İzlenir?

Birçok spor takımlarının televizyon kanallarına göre yalnızca Türkiye’de değil, birçok ülkede de yayın yapan GS TV bedava izle, şifresiz olduğu için internetten istediğiniz ülke ve cihazlardan yayını takip edebilirsiniz. Bununla birlikte TURKSAT 4A, Digitürk, Tivibu gibi uydu platformlarından da izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..