History izle

History izle, History canlı yayın akışında belgesel ve sinema filmleri yayınlayan Türkçe ve HD kalitede sinema ve belgesel izleme kanalıdır.

Adından da anlayacağınız üzere tarih ağırlıklı bir belgesel kanalı olan History belgeselleri HD, 1995 yılında New York merkezli olarak kurulmuştur. ABD’li A & E Televizyon şirketi tarafından kurulan History HD, merak ettiğiniz eski ve yeni bütün tarih bilgilerini muhteşem hikâye anlatımı ile belgesel niteliğinde yayınlamaktadırlar.

History HD tarih dışında coğrafya, doğa ve insanların tarihi hakkında HD kalitede yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile yayın hizmeti vermektedir. Eski adı ile The History Channel olarak bilinen History yayın akışı, HD yayına geçtikten sonra adını bu şekilde değiştirmiş ve Digitürk aracılığı ile Türkiye’ye 2002 yılında gelmiştir. Tarihi ve belgeselleri sevenlerin severek izleyeceği bir kanaldır.

History HD İzle

Tarih hakkında bilinmeyenleri belgesel olarak konu alan History HD, onlarca ülkede onlarca farklı dilde milyonlarca kişiye 7 gün 24 saat yayın hizmeti vermektedir. Tarih hakkında bildiğiniz tüm doğruları unutun. Çünkü History HD kanalı doğru bildiğiniz yanlışları gösterecek, tarihin bilinmeyen gizemini sizler için çözecek. Eski çağdan yeni çağa kadar bütün tarihi çeşitli programlarda yayınlayan History HD canlı izle kanalı, izleyicilere kültürün ve tarihin nasıl değiştiğini en iyi şekilde anlatmaktadır.

History HD Nerede İzlenir?

Deneyimli ekibi ile yıllardır hizmet veren History HD, Türkiye’de şifresiz yayın yapmaktadır. History HD kanalını izlemek için interneti ya da uydu platformlarını kullanabilirsiniz. TURKSAT 4A, Digitürk, D Smart ve Tivibu gibi birçok platformlardan History izle HD kanalını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..