Kanal D izle

Kanal D izle, Kanal D canlı yayın akışı, HD kalitde dizileri ve haberleri kesintisiz donmadan izleyebileceğiniz Türkiye’nin en çok izlenilen televizyon kanalıdır.

Türkiye’nin en çok izlenilen televizyon kanalı olan Kanal D HD, 1993 yılında kurulmuştur. 1 yıl geçmeden Doğan Holding tarafından satın alınan Kanal D HD kanalı 2018 yılında ise Demirören Holding tarafınca satın alınmıştır. Kanal D HD kanalı başta tüm Türkiye’de olmak üzere birçok ülkede de yayın yapmaktadır. Güncel haberler sunan Kanal D HD kanalında onlarca yerli ve yabancı dizi yayını yapılmıştır. Dizilerin yanı sıra yerli ve yabancı sinema filmleri, magazin, spor ve daha birçok yayın programını Kanal D HD izle kanalında görebilirsiniz.

Kanal D HD İzle

Geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmeti sunan Kanal D kesintisiz izle, izleyicilerine 7 gün 24 saat yayın yapmaktadır. HD görüntü kalitesi ile yüksek çözünürlükte yayın yapan Kanal D HD kanalı, yarışma programları, yaşam tarzı, aktüel programları, magazin, sinema, dizi ve haber programları sunmaktadır. Önemli isimlerin katıldığı canlı yayın programları da sunan Kanal D HD kanalında Çarkıfelek ve Beyaz Show programları Türkiye’de efsane hale gelmiş ve milyonlarca kişi tarafından izlenilmektedir.

Kanal D HD Nerede İzlenir?

Türkiye’nin en çok izlediği televizyon kanallarından bir tanesi olan Kanal D HD kanalı, uydu ve internet üzerinden şifresiz bir şekilde izlenebilmektedir. TURKSAT 4A, D Smart, Tivibu, Turkcell TV+ gibi birçok uydudan ücretsiz ve şifresiz izleyebileceğiniz Kanal D canlı izle kanalını, ayrıca resmi internet sitesinden canlı yayın programını görebilir ve izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..