Show TV izle

Show TV izle, kesintisiz Show TV canlı yayınlarını ve dizilerini HD kalitede donmadan kesintisiz olarak izleyebileceğiniz TV kanalıdır.

Show TV izle, Fransa’da kurulan Show TV kanalı Erol Aksoy, Haldun Simavi, Dinç Bilgin ve Erol Simavi aracılığı ile kurulduktan sonra 1992 yılında Türkiye’de yayın hayatına başlayıp merkezi Fransa’dan Türkiye’ye İstanbul’a taşınmıştır. Güncel haberlerin yanı sıra eğlence programları, dizi, sinema ve daha birçok yayın hizmeti sunan Show TV, kısa sürede Türkiye’nin renkli ve sevilen televizyon kanalı haline gelmiştir. 1992 yılında Mehmet Ali Birand adı ile Show TV kanalında yayın hayatına en iyi şekilde yayına başlamış, kalitesi her yıl geçtikçe artmıştır.

Show TV İzle

Kesintisiz ana haber bülteni ile meşhur olan Show TV kanalı, Mehmet Ali Birand tarafından yıllarca spikerliği yapılmıştır. Geniş kapsamlı ve nitelikli bir televizyon kanalı olan Show TV, 7 gün 24 saat dolu olan yayın akışı ile izleyicilerine hizmet vermektedir. Show TV canlı izleme kanalında spordan magazine, haberlerden eğlence programlarına, yarışma programlarından aktüel ve yaşam yayınlarına kadar daha birçok yayın hizmeti bulunmaktadır. Yemek tarifleri hakkında dahi yayınları görebileceğiniz Show TV kanalı, Show TV HD kanalı ile eş zamanlı bir şekilde yayın sunmaktadır.

Show TV Nerede İzlenir?

Teknolojinin bize getirdiği internet sayesinde artık televizyon kanallarını yalnızca uydudan değil internet üzerinden de izleyebilmekteyiz. Bu fırsatlardan Show TV kesintisiz izleme kanalı da yararlanarak resmi internet sitesinde canlı yayın akışı ile beraber yayın hizmeti sunmaktadır. Bunun haricinde televizyon uydu platformlarından da Show TV kanalını takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Lig Radyo Dinle, Yerli..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Radyo 2000 Dinle, arabesk..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..