Sports TV izle

Sports TV izle, HD kalitede canlı maç yayınlarını şifresiz ve bedava izleyebileceğiniz spor kanalıdır. 2010 yılında kurulan Sports TV HD, adından da anlayacağınız üzere spor ağırlıklı bir televizyon kanalıdır.

Sports TV izle, Sportsnet Grubu tarafından kurulan Sports TV HD, eski adı D Spor olarak bilinmekteydi. İlk başlarda izleyici kitlesi çekmek için şifresiz yayın yapan Sports TV HD, Digitürk’e girdikten sonra şifreli bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Türkiye’de bulunan sporların güncel haberlerini, müsabakaların özet görüntülerini, haftanın oyuncusunu ve gollerini sunan özel yayın hizmeti vermektedir. Canlı yayın programlarını izleyerek uzmanların yaptığı eleştiri ve yorumları da görebilirsiniz.

Sports TV HD İzle

Kaliteli yayın hizmeti sunan Sports TV HD, 7 gün 24 saat boyunca yayın akışı dolu bir şekilde spor hakkında her şeyi yayınlamaktadır. Her an spor ile beraber olacağınız Sports TV HD kanalında Türkiye dâhil dünyada gelişen güncel spor, transfer haberlerini ve dünya ligleri gibi birçok gelişmeleri takip edebilirsiniz. Onlarca spor dallarında yayın hizmeti sunan Sports TV şifresiz kanalı, bu spor branşlarına ait müsabakaları ve güncel haberlerini de yayınlamaktadır.

Sports TV HD Nerede İzlenir?

İnternet ve teknolojinin gelişmesi sayesinde Sports TV HD kanalını isterse internet üzerinden izleyin, isterseniz de uydudan takip edin. Sports TV HD kanalını uydudan takip etmek isterseniz uydu frekanslarını almanız gerekecektir. Bunun haricinde D Smart, Tivibu, Kablo TV vb. uydularda ayar yapmadan belirli kanal üzerinden izleyebilirsiniz. Bununla beraber Sports TV canlı izleme kanalında olan canlı yayın programlarını da takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Lig Radyo Dinle, Yerli..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Radyo 2000 Dinle, arabesk..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..