Tivibu HD izle

Alt yapısı ve kurucusu Türk Telekom olan Tivibu HD kalitede izleyebileceğiniz spor kanalını şifresiz ve bedava tüm canlı maç yayınlarını izleyebilirsiniz.

2010 yılında kurulmuştur. Dijital televizyon platformu olan Tivibu HD, birçok farklı alanlarda izlenebilmektedir. Deneyimli ekibi ile kaliteli hizmet sunan Tivibu HD, yüksek çözünürlüklü grafik kalitesi ile izleyicilere en iyi hizmeti sunmaktadır. Tivibu HD kanalında istediğiniz paketleri tercih ederek vizyon filmlerini bile izleyebilirsiniz. Komedi, aksiyon, çocuk, spor ve daha birçok kategorileri takip edebilirsiniz. Ücretli ve şifreli yayın hizmeti sunan Tivibu HD izle, ayrıca bütün dünya liglerini sunan özel spor kanalı bile mevcuttur.

Tivibu HD İzle

İstediğiniz yerde televizyon izlemenin keyfini yaşamak istiyorsanız Tivibu HD kanalını denemelisiniz. Tivibu HD canlı izlemekanalı, internetli her yerden izlenebilirken, özel programları, yerli ve yabancı dizileri ve sinema filmleri hepsi bir arada bu kanaldadır. Türk Telekom tarafından özel paketler halinde kullanılabilen Tivibu HD, spor müsabakalarını ve özet görüntülerini dahi göstermektedir. Dijital televizyon imkânı sunan Türk Telekom, çok uygun fiyatlarda Tivibu bedava paketleri ile izleyicilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tivibu HD Nerede İzlenir?

İnternet başta olmak üzere isterseniz akıllı televizyonlardan, isterseniz mobil cihazlardan ya da bilgisayarlardan Tivibu şifresiz kanalını izleyebilirsiniz. Onlarca kategorilerde hizmet sunan Tivibu HD, deneyimli ekibi ile yüksek görüntü kalitesi sunmaktadır. Tivibu HD kanalı her ne kadar şifreli ve ücretli olsa da, birçok ücretli yayınlara göre çok daha uygun fiyatlarda izleme imkânı sunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..