TJK TV izle

TJK TV HD izle, Türkiye Jokey Kulübüne ait bir televizyon kanalıdır. Türkiye Jokey Kulübü 1950 yılında kurulmuş ve bu zamana kadar at yarışları düzenlemiştir.

Teknolojiye de ayak uydurarak gelişen Türkiye Jokey Kulübü, 2004 yılına geldiğinde TJK TV HD kanalını kurmuştur. TJK TV HD kanalından anlayacağınız üzere atlar ve jokeylerin yanı sıra at yarışlarını ve ganyan oranlarını yayınlamaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz yayın hizmeti sunan TJK TV, tüm Türkiye’de yayın hizmeti sunmakla birlikte yurtdışında da yayına başlamıştır.

TJK TV HD İzle

Hipodromlardan canlı yayın yapan TJK TV HD kanalı, at yarışlarını evden ya da internetten takip edenler için birebir televizyon kanalıdır. TJK TV HD kanalında sadece at yarışları bulunmuyor. Bunun yanı sıra jokeylerin nasıl hazırlandığı, atların nasıl beslendiği, antrenman pistleri, yarışlar ve bahis oranları hakkında izleyicilerine detaylı bilgiler vermektedir. TJK TV HD izle kanalını ücretsiz ve şifresiz izleyebilir, hipodromları canlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

TJK TV HD Nerede İzlenir?

Ganyan yarışlarını ve hipodromdan yarışları izlemeyi sevenler için ev rahatlığında hipodromları takip etmek isteyenlere özel olarak kurulan TJK TV HD canlı izle kanalında jokeyler, atlar ve yarışlar hakkında birçok bilgi alabileceksiniz. Şifresiz olduğundan dolayı isterseniz internetten de TJK TV HD kanalını izleyebilirsiniz. İsterseniz de bütün uydu yayınlarından da rahatlıkla kanalı takip edebilir, TJK hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..