TRT 1 izle

Türkiye’nin ilk yerel televizyonu olan TRT 1 canlı yayın izlemeyebileceğiniz, Türkiye Radyo Televizyon tarafından yani devlet aracılığı ile 1968 tarihinde kurulmuştur.

Ulusal televizyon kanalı olan TRT 1, 2012 tarihinde HD yayına geçerek adını TRT 1 HD olarak değiştirmiş ve yüksek çözünürlüklü HD yayın kalitesine geçiş yapmıştır. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Türkiye’de hem ilk radyo, hem de ilk televizyonu kurmakla kalmamış, Türkiye’nin hala en çok izlenen televizyon programlarını ve filmlerini sunmaktadır.

TRT 1 HD İzle

Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanalı olan TRT 1 HD, deneyimli ve tecrübeli ekibi ile yıllarca yayın hizmeti vermektedir. Türkiye’nin 1 numaralı televizyon kanalı olarak sloganı bulunan TRT 1 HD kanalında birçok rekora imza atmış yerli diziler dahi bulunmaktadır. Reyting rekorlarını yıllardır elinde bulunduran Diriliş Ertuğrul dizisi de TRT 1 HD kanalında yer almaktadır. Bunun yanı sıra spor, özet spor görüntüleri, güncel haberler, yerli diziler, yerli ve yabancı sinema filmleri, canlı yayın programları ve daha birçok yayın programını TRT 1 izle kanalında izleyebilirsiniz.

TRT 1 HD Nerede İzlenir?

Türkiye’nin ilk ulusal televizyon kanalı olan TRT 1 canlı izle, şifresiz ve ücretsiz bir şekilde bütün uydu platformlarından ve internet üzerinden kolaylıkla izlenebilmektedir. TURKSAT 4A, D Smart, Kablo TV, Digitürk ve Tivibu gibi platformların yanı sıra internette resmi sitesi üzerinden hem canlı yayın akış programını sunmakta. Hem de 7 gün 24 saat canlı yayın hizmeti vermektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..