TRT 1 Spor izle

Türkiye Radyo Televizyon tarafından kurulan TRT 1 Spor HD kanalı, önceki adı ile TRT 1 spor canlı yayın izleyebileceğiniz spor kanalıdır.

1989 yılında kurulan TRT 3, adını 2010 yılında TRT 1 Spor HD olarak değiştirmiş ve TRT kanallarının spor kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir. TRT 1 kanalında yayın akışı dolu olup spora yer kalmadığı için alternatif olarak kurulan TRT 1 Spor HD kanalı, izleyicilere şifresiz yayınlanan maçları, sporları ve daha birçok yayınları sunmaktadır. Güncel spor haberleri, transfer gündemi, canlı yayın programları, takımların güncel durumları gibi birçok spora dair yayınları TRT 1 Spor HD kanalında izleyebilirsiniz.

TRT 1 Spor HD İzle

Türkiye sporu ve özellikle futbol alt liglerini takip edebileceğiniz TRT 1 Spor HD kanalında TFF 1.Lig dâhil birçok ligler ve spor branşları yer almaktadır. İzleyicilerine özel spor yayınlarını 7 gün 24 saat sunan TRT 1 Spor canlı izle kanalı, yaz ve kış olimpiyat oyunlarını dahi yayınlama hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra futbol müsabakalarında haftanın golleri, oyuncusu ve özet görüntüleri gibi yayınları da takip edebilirsiniz.

TRT 1 Spor HD Nerede İzlenir?

Şifresiz yayın hizmeti sunan TRT 1 Spor HD kanalı ücretsiz olduğu için bütün uydulardan izlenebilmektedir. Sadece Türkiye değil, birçok ülkeden dahi takip edebileceğiniz TRT 1 Spor canlı yayın akışı kanalını izlemek için TURKSAT 4A, Turkcell TV+, D Smart gibi uydulardan izleyebilir, resmi internet sitesinde de canlı yayın akışı ile beraber canlı yayınları takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..