TV8,5 HD izle

TV8 kanalının Acun Ilıcalı tarafınca 2016 yılında kurulan ikinci kanalı olarak hizmet veren TV8,5 HD kanalı, TV8 kanalının yayın akışlarının dolu olup trafik oluşmaması için kurulmuştur.

Yayın akışı dolu olduğu zaman TV8 kanalında yarışma programı var ise TV8,5 HD kanalı üzerinden film ya da yarışma ve yetenek programlarının özetlerini izleyebilirsiniz. Bununla birlikte TV8,5 HD kanalında da HD görüntü kalitesi bulunmakta ve yüksek çözünürlük sayesinde daha canlı renkler ile kanalı izleyebilirsiniz. TV8,5 HD kanalında da haberler haricinde birçok programı takip edebilirsiniz.

TV8,5 HD İzle

Yayın akış programı dolu olan TV8 kanalının alternatifi olan TV8,5 HD, aynı şekilde geniş kapsamlı ve nitelikli yayın hizmeti sunmaktadır. Yayın akışı dolu olan TV8,5 HD canlı yayın kanalında da 7 gün 24 saat yayın hizmeti bulunmaktadır. Haber ve siyaset haricinde canlı yayın programları, özet yarışma ve yetenek programlarını TV8,5 HD kanalında izleyebilir, çeşitli yerli ve yabancı sinema filmlerini de takip edebilirsiniz. İzleyici odaklı yayın hizmeti sunan TV8,5 HD kanalında ayrıca magazin ve spor yayınlarını da görebilirsiniz.

TV8,5 HD Nerede İzlenir?

Televizyon kanalları artık sadece uydu üzerinden ve televizyonlardan değil, ayrıca internet üzerinden de izlenebilmektedir. TV8,5 HD kanalı da aynı şekilde TURKSAT 4A, D Smart, Turkcell TV+, Tivibu ve benzeri platformlar haricinde resmi internet adresinden de takip etmenizi sağlamaktadır. İnternetli olan akıllı mobil cihazlar ve bilgisayarlardan da TV8,5 HD izle kanalını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..