Yeşilçam TV izle

Yeşilçam filmleri denilince aklınıza eski ve efsanevi Türk sineması geliyorsa o zaman sizler milenyum çağında doğmamışsınızdır. Yeşilçam TV izle, Türk sinemasının baş tacı olurken, bunun onurlandırmak ve unutmamak adına 2003 yılında Yeşilçam TV kanalı kurulmuştur.

Adından da anlayacağınız üzere yalnızca Yeşilçam filmlerini sunan Yeşilçam TV, zaman geçtikçe firmalar arasında el değişerek en son adı MovieSmart Yeşilçam olarak kalmıştır. Türk sinemasının en güzel ve özel filmlerini Yeşilçam TV kanalında HD kalitede izleyebilirsiniz.

Yeşilçam TV İzle

Geçmişte efsane olmuş Yeşilçam filmlerini arıyor ve bulamıyorsanız Yeşilçam TV kanalı tam size göre diyebiliriz. Her gün aralıksız 7 gün 24 saat Yeşilçam filmlerini sunan Yeşilçam TV canlı izle, Hababam Sınıfı, İnek Şaban, Tarkan, Battal Gazi, Tosun Paşa ve daha onlarca Yeşilçam filmlerini yayınlamaktadır. Tecrübeli ekibi sayesinde kesintisiz Yeşilçam TV kanalını izleyebilir, Yeşilçam filmlerini izleyerek maziye gidebilirsiniz. Ne kadar eski filmler olsa da ilk kez izlenilmiş gibi keyif veren Yeşilçam filmlerinde unutulmaz aktör olan Kemal Sunal’ın tüm filmlerini Yeşilçam TV kanalında bulabilirsiniz.

Yeşilçam TV Nerede İzlenir?

Televizyonların yanı sıra internet ve teknoloji sayesinde çok rahat bir şekilde internetli her akıllı cihazdan rahatlıkla Yeşilçam TV kanalını takip edebilirsiniz. Sevilen Yeşilçam filmlerini mobil cihazlarınızdan, bilgisayarlardan ya da televizyonlarınızdan rahatlıkla izleyebilir, internetli her yerden takip edebilirsiniz. Yeşilçam TV HD kanalını yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile izleyebilir, keyifle geçmişin güzelliğine göz atabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Dinle

A Spor Radyo dinle, isminden de anlaşıldığı gibi spor haberlerini ve spor gündemini canlı dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. A Spor..

Lig Radyo Dinle

Lig Radyo dinle, Türkiye’nin spor radyosu sloganıyla yayın hayatına devam eden Lig Radyo FM’i canlı dinleyebilirsiniz. Yerli radyolardan olan Lig..

Mydonose FM Dinle

Mydonose FM, yabancı hit karnaval şarkıları, en çok dinlenen Türkçe şarkıları ve top 40 şarkıları canlı dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. Yerli..

NTV Spor Radyo Dinle

NTV Spor Radyo dinle, canlı maçları dinleyebilir ve 87.7 frekansında NTV Spor Radyo kanalından at yarış tahminlerini canlı dinleyebilirsiniz. Spor..

Numberone Dinle

Numberone dinle, yayın grubunda Numberone ve Numberone Türk olmak üzere yerli, yabancı ve remix şarkıların yayınlandığı iki radyo kanalı vardır...

Power FM Dinle

Türkiye’nin en etkinlikli kanallarından Powertürk’ün, yine bol etkinlikli, yabancı müzik yayını yaptığı radyo kanalı Power FM, tüm Türkiye’nin farklı bölgelerinde,..

Powertürk Dinle

Powertürk dinle, en çok sevilen hareketli, Türkçe ve yabancı müzikleri canlı olarak Powertürk fm radyo kanalından online olarak dinleyebilirsiniz. Etkinlikleriyle,..

Radyo 2000 Dinle

Radyo 2000 Dinle, arabesk ve dama parçaları dinlemek isteyenler 90.8 frekansından Radyo 2000 kanalını canlı dinleyebilirler. Arabesk müzik dinlemeyi herkes..

Radyo Bilyoner Dinle

Radyo Bilyoner Dinle, 101.4 yeni frekans adresinden Radyo Bilyoner yayın akışını canlı olarak dinleyerek takip edebilirsiniz. Radyo Bilyoner dinle, spor..

Radyo Fenerbahçe Dinle

Radyo Fenerbahçe Dinle, 97.0 frekansından Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Türkiye ve Avrupa Ligi maçlarını ve spor haberlerini canlı dinleyebileceğiniz radyo..

Radyo Spor Dinle

Radyo Spor dinle, Türkiye’nin ilk canlı spor radyosu olan Radyo Spor’u 107.2 frekansından maçları canlı olarak dinleyebileceğiniz radyo spor kanalıdır...

Show FM Dinle

Türkiye’nin Show Radyo’su sloganıyla yayın hayatına devam eden canlı Show Radyo, eğlenceli programları, popüler müzik yayınlarıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatır...

Süper FM Dinle

Yılların radyosu Süper FM, en favori pop müzik radyolarından bir tanesi. Popüler müzik tarzında yayın yapan Süper FM canlı dinleyerek..

TRT Radyo 1 Dinle

TRT yayın grubunun radyolarından biri olan TRT Radyo 1, aktif olarak kesintisiz spor ve Türkü dinleyebileceğiniz radyo kanalıdır. TRT Radyo..