En İyi 3 GOATAçıklama

Canlı HD TV İzle: En İyi 3 GOAT Oyuncusu,

her zaman en iyi olan Oyuncu A ve B arasında tartışmalara yol açar. Berberlerde kesinlikle büyük bir tartışma olsa da, NBA tarihinin en iyi üç oyuncusu var. 

Ama ondan önce, Canlı HD TV izle, hepsinin en iyisinin nasıl yargılanacağı konusunda bir standart: 

  • Lig
  • koysunSayısı MVP Sayısı
  • Halkın Temyizi

O halde lafı daha fazla uzatmadan, tüm zamanların en iyi üç oyuncusunu ve ligi nasıl değiştirdiklerini sıralayalım. sonsuza kadar!

TOP 3: Magic Johnson 

Irvine Magic Johnson, NBA tarihinde Lakers markasını gerçekten özel yapan oyunculardan biridir. Sınıfındaki ilk taslak olarak kabul edilen Magic Johnson, on dokuz yaşında Finalleri kazanmaya devam ederken ve Finallerde MVP’yi güvenceye alırken büyüklüğünü gösterdi. 

O zamandan beri kimse rekoru kırmadı ve bu noktada Magic Johnson, adını şimdiye kadarki en büyük oyunculardan biri olarak belirledi. 

Magic Johnson’ın göz alıcı ve üretken bir şekilde gol attığı hiçbir zaman bilinmedi, ancak Lakers’ın en parlak dönemindeki saldırısını organize etme şekli gerçekten özel bir şeydi. Yardımcı yıldızların hepsi onun sayesinde yıldız oldu ve evinde sahip olduğu dört lakap, onun en büyüklerden biri olduğunu anlamanız için gereken kanıt. 

En İyi 2: LeBron James LeBron Jamesoyuncuymuş

bu tarihe kadar hala gelmiş geçmiş en iyigibi oynuyor. En parlak yıllarından sonra bile, genç, gelecek vaat eden süper yıldızlara karşı kafa kafaya gidebilir ve onları tarihte başka hiçbir oyuncunun yapmadığı şekilde yenebilir. 

Profesyonel bir sahaya adım attığından beri LeBron, birlikte ve karşı oynadığı tüm takımlara hükmetti. Birden fazla finale ulaşan tek oyuncu ve 2010 dönemi, her yıl farklı takımlardan finallere gitmeye devam ettiği bir dönem. 

LeBron’la ilgili en güzel şey, vücuduna o kadar iyi bakması ki, her zaman bu tarihe kadar gidiyor. LeBron, harika bir basketbol oyuncusu olmak için gereken tüm becerilere sahip NBA oyuncuları için standarttır. 

1. sıra: Michael Jordan

LeBron kesinlikle gelmiş geçmiş en eksiksiz oyuncu olsa da, Michael Jordan NBA sahasına ayak basan mükemmel bir basketbolcu. Michael Jordan’ın aklında tek bir şey var, o da kazanmak.

Jordan, Chicago Bulls’daki görev süresi boyunca 6 şampiyonluğun 6’sını kazandığı için Dünya Kupası Finallerinde mükemmel. Jordan, neredeyse yanlış olan bir kalp ve tutkuyla oynayan amansız bir rakip. 

Dokunulmaz Michael Jordan’ın Finaller sırasında mükemmel olma rekoru, NBA tarihinde herkese karşı en iyi hücum oyununa sahip.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*